AboLex - nasi Prawnicy do Twojej dyspozycji

Zryczałtowany abonament prawny pozwala na korzystanie z usług prawnikow wielu specjalizacji bez koniecznosci ponoszenia kosztów związanych z ich zatrudnieniem, miejscem pracy, etc. Korzystając z AboLex masz do dyspozycji czas i know-how naszego zespołu prawnego w dostosowanej pod Twoje potrzeby w korzystnej formie.

Lista usług

Umowy, pisma

Projektowanie, analiza, opinie (np. sprawdzanie umów z instytucjami finansowymi, najemcami).

Odszkodowania

Pomoc w uzyskaniu odszkodowań wypadkowych i majątkowych, Prowadzenie sporów reklamacyjnych, tworzenie wezwań do zapłaty.

Windykacja

W ramach usługi zapewniamy wsparcie związane z dochodzeniem należności pieniężnych, m.in. kierowanie wezwań do zapłaty.

Dokumenty, wnioski

Zagadnienia prawne związane z tworzeniem spółek – założenie spółki, sporządzanie projektów umów, statutów spółek i regulaminów.

Obsługa prawna

Obsługa prawna organów spółek kapitałowych - wsparcie procesów decyzyjnych zarządów wraz ze szkoleniem pracowników dotyczące regulacji prawnych obowiązujących na ich stanowiskach.

Prawo pracy

Sporządzanie projektów umów, regulaminów i pism, reprezentowanie Klienta w procesach przed sądami pracy, pomoc i mediacje w sporach z pracownikami.

O naszej kancelarii

Nasza kancelaria jest częścią grupy Goodwill Consulting - została powołana, aby świadczyć usługi związane z obsługą prawną na najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort prowadzenia biznesu Polskim przedsiębiorcom.
Wdrażamy nowe rozporządzenie i dyrektywy takiej jak np. RODO, tak aby klienci korzystający z naszego AboLex - mogli czuć wsparcie na co dzień oraz aktywnie pomagamy transformować firmy, aby nie pozostawały w tyle za konkurencją.

Zespołem zarządza

Joanna Dobkowska

Prawnik zarządzający

Jako adwokat posiadam duże doświadczenia w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych zdobyte podczas wieloletniej pracy zawodowej, obejmujące zagadnienia związane z prawem spółek handlowych, postępowaniem rejestrowym, prawem pracy i prawem konkurencji. Doświadczenie zdobyte w czołowych warszawskich kancelariach i w organach administracji publicznej łączę z praktyczną znajomością biznesu. Dzięki temu proponowane rozwiązania dobrze służą Klientom i spełniają najwyższe standardy zawodowe i etyczne.

Abonament Lex to innowacyjna forma rozliczania usług prawnych

Wycena miesięcznej opłaty w oparciu o analizę potrzeb Przedsiębiorcy

Korzystaj bez ograniczeń z obsługi prawnej w ramach abonamentu

Dostęp do know-how naszych specjalistów oraz doświadczenia zespołu prawnego

Zapewniamy specjalistyczne wsparcie w negocjacjach z kontrahentami

Konsultacje umów handlowych w celu maksymalnej ochrony interesów Przedsiębiorcy.

Specjalizacja kancelarii - obsługa korporacyjna

Oferujemy kompleksowe usługi doradcze w dziedzinie obsługi korporacyjnej oraz prawa spółek. W zakres naszej praktyki wchodzą wszelkie czynności począwszy od powoływania nowych podmiotów poprzez bieżące wsparcie w zakresie funkcjonowania bieżącego firmy.
Nasz zespół ma szerokie doświadczenie we wsparciu Przedsiębiorcy w zakresie rozwijania biznesu, skalowania go oraz w sytuacjach kryzysowych. Jesteśmy przy naszych Klientach zarówno przy codziennych wyzwaniach w bieżącej działalności, jak i w momentach, które bez solidnego wsparcia zaplecza prawnego mogłyby się wiązać
z niepotrzebnym stresem.

O Abolex

Oferujemy elastyczny model współpracy, pozwalający na pełną kontrolę wydatków przeznaczonych na obsługę prawną w Państwa Firmie.

Abonament LEX oferuje Państwu możliwość współpracy w szerszej skali niż klasyczny ryczałt prawny z miesięcznym limitem godzin pracy prawnika do wykorzystania. Pomagamy tworzyć umowy czy pisać pozwy - jednym słowem prowadzimy wszystkie sprawy niezbędne do normalnego, zgodnego z przepisami, funkcjonowania firmy.

Umów się z naszym konsultantem i dowiedz się jakie wymierne korzyści mogłaby uzyskać Twoja Firma ze współpracy z nami.

Kontakt

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z profesjonalnego wsparcia, oferowanego przez naszą kancelarię. Siła naszego doświadczenia jest dostępna dla wszystkich obsługiwanych klientów.
Est enim ea non scripta, sed nata lex, quod vim vi repellere licet” ("Istnieje owo niepisane, lecz przyrodzone prawo, iż siłę siłą odeprzeć wolno") -  Marcus Tullius Cicero

Telefon

+48 502 401 662

Mail

j.orlowski@goodwilllegal.pl

Adres

Al. Witosa 31 lokal 8A,
00-710 Warszawa

Masz pytanie?

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.