+48 502 401 662

biuro@goodwilllegal.pl

Aleja Witosa 31/8a

9,00-19,00

Menu
0 Comments

Duża sprawa, jeszcze większa wygrana

46 537,65 złotych – taką kwotę, dochodzoną pozwem, zasądził Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie VI Wydział Cywilny, w sprawie o sygn. akt. VI C 2869/18 z tytułu powództwa wytoczonego przez konsumenta przeciwko Bankowi (mBank, umowa kredytu indeksowanego CHF z 2007 r.). 

Sprawa była prowadzona przez mecenas Joannę Dobkowską, prawnik zarządzającą Goodwill Legal. To znaczący sukces, biorąc pod uwagę i sumę przyznaną wyrokiem sądu naszemu klientowi, i jakość sprawy. Wyrok, który zapadł w poniedziałek 3 czerwca 2019 r., potwierdza skuteczność naszych działań i naszą rzetelność. 

Zawsze bowiem dokonujemy wnikliwej analizy umowy i rekomendujemy, czy jej zapisy upoważniają do dochodzenia roszczeń. Bierzemy przy tym pod uwagę dobro klienta. Nie podejmujemy działań, które mogą zaszkodzić klientowi – nie nakłaniamy go do występowania na drogę sądową przeciwko bankowi w sytuacji, gdy nie ma on szans na wygraną. 

Mecenas 
Joanna Dobkowska 
Prawnik zarządzający Goodwill Legal, Adwokat i Mediator. Jej kompetencje, zdobyte podczas wieloletniej pracy zawodowej, obejmują wiele zagadnień. Jest zaangażowana w pomoc ludziom pokrzywdzonym działaniem klauzul niedozwolonych w produktach rynku finansowego, takich jak polisolokaty czy kredyty walutowe indeksowane do CHF, specjalizuje się też w zagadnieniach związanych z prawem spółek handlowych, postępowaniem rejestrowym, prawem pracy i prawem konkurencji. Praktykowała zawodowo w czołowych warszawskich kancelariach i w organach administracji publicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *