Goodwill Legal – „Pokonaj Franka” razem z nami

Około 30 tys. Polaków ma kredyt we Frankach i już 25 tys. osób walczy o swoje pieniądzę.
Dzień dobry, nazywam się Jakub Orłowski. Opowiem Państwu pokrótce, jak możemy pomóc i co możemy dla Państwa uzyskać, na przykładzie standardowej umowy indeksowanej do CHF.
Kwota kredytu:
330 000,00 PLN
Data uruchomienia:
07.10.2007
Marża:
1,75%
Wyliczenie na dzień:
01.04.2019
Okres:
360 miesiące
Nadpłata kredytu
62 205,00 zł
Różnica w saldzie
138 846, 54 zł
Teoretyczna rata w PLN
938,99 zł
Łączna korzyść
201 051,54 zł

Trafiłeś w pułapkę frankową?
Oto co możesz zyskać dzięki Goodwill Legal:

Nadpłata kredytu wynikająca ze wzrostu kursu waluty w stosunku do ceny franka szwajcarskiego po której bank wypłacił kredyt.

Nienależnie pobierane opłaty tytułem Ubezpieczenia Niskiego Wkładu Własnego – UNWW, bądź innych ubezpieczeń i opłat naliczonych w oparciu o klauzule abuzywne.

Przeliczenie salda Twoje kredytu, a co za tym idzie znaczące obniżenie Twojego zadłużenia wobec banku.

„Odfrankowienie” kredytu, co pozwoli wyeliminować ryzyko kursowe. Nie musisz się obawiać o wzrost wysokości Twojej raty w przyszłości

Odzyskanie nienależnie pobranych spreadów walutowych oraz ustalenie nowej niższej raty miesięcznej kredytu

W przypadku części umów, wnioskujemy o unieważnienie. Pozbądź się kłopotliwego kredytu raz na zawsze.

Co dokładnie robimy?

1 ETAP

Nieodpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę oraz oszacujemy kwotę Twojego roszczenia. Wypełnij nasz formularz kontaktowy albo zadzwoń na numer 503 401 662. Nasz specjalista umówi Cię na spotkanie z prawnikiem oraz przekaże podstawowe informacje.

2 ETAP

Kompletujemy, niezbędną do dalszych działań ( w tym szczegółowego wyliczenia wartości przedmiotu sporu), dokumentację z Twojego banku.

3 ETAP

Ustalamy indywidualną, dopasowaną do Twojej sytuacji, strategię i przystępujemy do działania. Przygotowujemy pozew i następnie składamy go do sądu. Tym samym rozpoczynamy walkę o Twoje pieniądze.

4 ETAP

Prowadzimy Twoją sprawę, reprezentujemy Cię w sądzie i informujemy na bieżąco o przebiegu postępowania. Dążymy do uzyskania pozytywnego prawomocnego wyroku. Gdy już zapadnie, pomożemy wyegzekwować środki, tak aby trafiły na Twój rachunek.

Jeżeli chcesz otrzymać wzór pisma wraz z niezbędną do prowadzenia Twojej sprawy listą dokumentów, już teraz skontaktuj się z nami:

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Chcesz wiedzieć więcej co robimy dla frankowiczów?
Posłuchaj Mecenas Joanny Dobkowskiej, naszego prawnika zarządzającego:

Joanna Dobkowska

Jako adwokat posiadam duże doświadczenia w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, zdobyte podczas wieloletniej pracy zawodowej. Obejmuje ono zagadnienia związane z prawem spółek handlowych, postępowaniem rejestrowym, prawem pracy i prawem konkurencji.
Doświadczenie zdobyte w czołowych warszawskich kancelariach oraz w organach administracji publicznej łączę z praktyczną znajomością biznesu.
Dzięki temu proponowane rozwiązania prawne dobrze służą Klientom, a jednocześnie spełniają najwyższe standardy zawodowe i etyczne.

Kontakt

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z profesjonalnego wsparcia, oferowanego przez naszą kancelarię. Siła naszego doświadczenia jest dostępna dla wszystkich obsługiwanych klientów.
Est enim ea non scripta, sed nata lex, quod vim vi repellere licet” ("Istnieje owo niepisane, lecz przyrodzone prawo, iż siłę siłą odeprzeć wolno") -  Marcus Tullius Cicero

Telefon

+48 502 401 662

Mail

j.orlowski@goodwilllegal.pl

Adres

Al. Witosa 31 lokal 8A,
00-710 Warszawa

Masz pytanie?

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.